head
bekinka japanese
Adventura
RPG
FPS
Střílečka
Závodní
Mlátička
Hororovka
Survival
Logická
Plošinovka
Simulátor
Souls
Nezávislá
MMO

Hodnocení = míra zábavy pro Beku. Neslouží jako náhrada profesionálních recenzí ;)

100.Diablo IVx
Diablo IV
85%
RPG
Mlátička
👺Příběh jsem hrála v coopu a bylo to bezvadný. Hlavní příběh, atmosféra, hudba i lokace jsou skvělý. Za mně super zážitek, jen pokud jste na nějaký další grind, tam už sláva upadá. Nové sezony jsou prázdné a nového kontentu skoro nepřibývá, pokud nepočítáte skiny za tisíce bekiSure .
99.Dead Island 2x
Dead Island 2
88%
Adventura
Mlátička
RPG
Střílečka
🌴🧟Dohráno dvakrát a klidně bych si to zahrála ještě jednou! Hra je plná akce, super hudby a vtípků. Lokace jsou skvěle zpracované a příběh neurazí, ale ani nenadchne. Postavy ale jsou podle mě dobře napsané a to že máte i vy výber z několika hratelných postav je velké plus.
98.Hogwarts Legacyx
Hogwarts Legacy
65%
Adventura
RPG
🧙💫Nejvíc na této hře mě bavilo objevování. U hledání různých krásných zákoutí jsem strávila hodiny. Mrzelo mě trochu, že hra nenabízí moc kouzel a po několika hodinách souboje začínají být spíše otravné. Co mě taky štvalo byla mimika a hlas vaší postavy. Ale over all jsem si hru užila.
97.The Dark Pictures Anthology: The Devil in Mex
The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me
60%
Adventura
🏨🔪Serie Dark Pictures je za mě průměrná, nejsou to hry ze kterých si sednete na zadek, ale s kamarády na jedno zahrání to není tak zlý. Tento díl mi přijde že měl vybrané zajímavé téma, ale špatně ho zpracoval, byli jsme všichni zklamaní.
96.MediEvilx
MediEvil
90%
Adventura
Mlátička
🩻🗡️S českým dabingem je to naprostá bomba! Celá hra je vtipná, krásně pohádková a náročná. Několik levlů jsem doslova protrpěla, ale hra je podaná tak skvělým gamelpayem, že vám to ani nevadí, že nějaký level opakujete několikrát. Hudbu to má výbornou a hlavní postavu budete milovat!
95.Strayx
Stray
70%
Adventura
Nezávislá
😺😸😼Krásná hra, akorát krátká a nezapomenutelná. Hraní za zvířátka ve hrách miluju. Vizuál, příběh i hudbu má tahle hra krásně unikátní a moc mě bavila.
94.As Dusk Fallsx
As Dusk Falls
75%
Adventura
🌄Hrozně jsem si tuhle hru užila! Rozhodování totiž bylo na chatu a já byla bezmocná ale užili jsme si hrozně srandy. Kdybych to ale měla hrát bez streamu sama, tolik by mě nebavila.
93.The Last Guardianx
The Last Guardian
70%
Plošinovka
Logická
Adventura
🧗‍♀️🤝Strašně emotnivní hra! Vyjímečně jsem nedokázala udržet slzy. Celý gameplay mě ale strašně vytáčel, ovládání je hrozné a málem jsem to několikrát díky tomu vzdala. Za to finále ale to trápení stojí.
requested by: Pistakion
92.The Quarryx
The Quarry
72%
Hororovka
Adventura
🐺Ze začátku mě sraly snad všechny postavy za které hrajete, tudíž je pak těžké bojovat o jejich záchranu. Bohužel mi všichni umřeli a ani jsem neměla moc potřebu to hrát znova a lépe hehe. Příběh není tak hrozný, kupujte jedině ve slevě.
91.LEGO SW The Skywalker Sagax
LEGO SW The Skywalker Saga
80%
Plošinovka
Adventura
⭐⚔️Super hra u které jsem se mockrát zasmála. Puzzle jsou jednoduché a zábavné. Doporučuju ale nejdřív si oživit filmy ať pochopíte všechny vtípky.
requested by: peeeetrrr
90.We Were Here Foreverx
We Were Here Forever
85%
Adventura
Logická
Plošinovka
👴🤝👨‍🦳Pecka! Tato celá serie nabízí skvělý, zábavný coop který Vám zavaří dostkrát mozek. Hru jsem hrála s Bublinou a nasmály jsme se hrozně moc. Hra nabízí spoustu puzzlíků ale u několika z nich jsme si říkaly že to vzdáváme, tento díl je dost náročný - nebo aspoň mně se tak zdálo.
89.Marvel's Spider-Man: Miles Moralesx
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
77%
Adventura
Plošinovka
🕷️🕸️DLC které je lepší než celá původní hra. Hrajete za sympatičtějsí postavu a i příběh je lépe zpracovaný. Líbilo se mi jiné, kreativnější zpracování, lepší hudba a i oblečky.
88.Marvel's Spider-Manx
Marvel's Spider-Man
70%
Adventura
Plošinovka
🕷️🕸️Akční mlátička která na mě zas tolik nezapůsobila. Nejsem moc fanda spideho ale dala jsem tomu šanci. Nejzábavnější na celé hře je létání po celém městě. Soubojový systém mě nebavil a příběh moc taky ne (hlavně mě strašně srala jeho přítelkyně!!!) kdyby hra byla hratší - byla by asi lepší, protože po několika hodinách i samotné létání začíná být nudné.
requested by: TheARmann
87.Elden Ringx
Elden Ring
97%
Souls
RPG
💍🧑‍🌾Za mě rozhodně nejlepší souls titul! Ta hra nemá chybu - plný a zábavný svět, enemáci nápaditý a originální, profese zajímavé a ten výběr zbraní a armorů! Hru jsem dohrála a hned jsem jela new game plus, protože mě to strašně chytlo. Otevřený svět je za mě skvělý prvek a hrozně dobře se díky tomu můžete přeexpit. Já jela Prisonera a všem moc doporučuju.
86.Sifux
Sifu
70%
Mlátička
🐢🐼Tahle bojovka je hustá! Strašně se mi líbila mechanika stárnutí namísto smrti - vaše postava s každou "smrtí" zestárne a po po sedmdesátce? Konec a jde se znovu od začátku. Přišlo mi to jako bezva koncept, než jsem ve hře utopila tak dvacet hodin a všechny nervy. Vizuál je krásný a lokace velmi dobře zpracované. Hra je ale zlá, a to možná až moc. Po dvacátém kompletním resetu jsem ztratila motivaci pokračovat 😃 Jednou se ale vrátím ... snad 🥲
85.Fable Anniversaryx
Fable Anniversary
75%
Adventura
RPG
🌈😇👿🔥Příjemná fantasy pohádková hra na hrdinu. Líbí se mi jak hrdina stárne a vyvíjí se a vy vybíráte jakým směrem. Dobrými a špatnými skutky určujete jeho životní cestu. Já samozřejmě jela na nejhodnějšího bojovníka! Líbilo se mi že, ač je hra celkem stará, máte zde spousty možností. Pořídit si dům, manželku, milenku, hrát bojovníka, kouzelníka, lučišníka, chránit či zabíjet ... zatančit vesničanům nebo jim naprdět do tváře 😂 Minihry jako stolní golf s mincí nebo třeba Vokobere(c)/Blackjack 😅 Celkový příběh je hezky pohádkový, ale i lehce krutý a vaše rozhodnutí určují jak to vše nakonec dopadne 👌
requested by: JsonKody
84.L.A. Noirex
L.A. Noire
85%
Adventura
Střílečka
Logická
🕵️🌆L.A. Noire jsem dohála až na druhý pokus. Dříve mi přišla moc dlouhá a těžká, ale napodruhé jsem byla trpělivější a vyplatilo se. Na dohrání potřebujete spoustu času, a bohužel se mi stávalo, že jsem hned druhý den zapomněla souvislosti předešlých případů. Takže je dobré to hrát co nejvíce v kuse, abyste moc nevypadli z příběhu. Případy jsou zábavné a spletité. Bohužel v půlce hry Vás šoupnou ze super oddělení na mnohem nudnější, které ale když zdoláte hra se vám odmění úžasným finišem!
requested by: Koreek
83.Half Life 2x
Half Life 2
80%
Adventura
FPS
🤓🧑‍🔬👽🛸Velmi nadčasový kousek, který jsem já poprvé zahrála až nyní (2022). Dala jsem si i obě epizody a úspěšně donesla trpaslíka do rakety v ep2! Hra je i po tolika letech skvělá. Kdybych si ji zahrála kdysi, asi bych z ní byla totálně unešená. I dnes to byl fajn zážitek, ale do mých TOP se nevleze.
requested by: JsonKody
82.Sekiro: Shadows Die Twicex
Sekiro: Shadows Die Twice
95%
Souls
Adventura
RPG
💩🐒Tahle hra vám změní život! Vážně! Po všem tom utrpení na ni už nikdy nezapomenete. Je zde oproti jiným soulsovkám od From Software originální soubojový systém i zasazení. Bohužel pokud jste trouba jako já, první průchod vám potrvá přes sto hodin 🥲😅😂🤣🤣🤣 I přes všechno to utrpení nastává po dohrání intenzivní pocit prázdnoty a touha ubližovat si znovu při dalším průchodu. PS: ano, do roka plánuji opáčko 🥲
requested by: the_aetherwing
81.Rustlerx
Rustler
80%
Adventura
Nezávislá
🎸🐴Rustler je super! Originální a plnej vtípků. Pokud máte rádi GTA, středověk a fantasy svět, jděte do Rustlera. Hra si dělá srandu úplně ze všeho a najdete mraky odkazů na filmy, hry a knihy. Úkoly jsou originální, neopakují se a většinou se u nich dost nasmějete. Doba hry je za mě je tak akorát. Grafika taky ok - pěkná. Celkově skvělý kousek!
80.Bloodbornex
Bloodborne
85%
Souls
Adventura
RPG
🕷️🔥Zajímavá místa, atmosféra, zbraně i enemáci. Hra je takovým svým způsobem "hezky ošklivá" a dost jiná než ostatní souls tituly. Pistolku jsem tady milovala, a fistění mobek taky! 😅 Po pár hodinách jsem ale zjistila, že jen farmím a neprogresuji a to mě donutilo hru na půl roku opustit. Naštěstí jsem se mezitím IRL nafarmila na hrách jako Demons Souls atd. a pak už BB tak obtížný nebyl. Dodnes me ve spánku straší jezerní boss Rom nebo strašidelná Amygdala. Hra ve Vás cosi zanechá, určitě si ji budete pamatovat a rozhodně doporučuju si ji zahrát. Škoda jen, že u pár bossů dropují FPS tak moc, že hrajete obrázkovou knížku 📖
79.GTA IVx
GTA IV
65%
Adventura
Závodní
Střílečka
🐺Není to špatná hra. Chápu, že ta "nebarevnost" je záměrem tvůrců, mě se to ale moc nelíbilo. Příběh je za mě až příliš dlouhý a úkoly mě po chvíli přestaly bavit. Hlavní postava mi nesedla a z celé série je GTA IV za mě nejslabší kousek. Navíc je v poslední misi bug, který brání dohrání hry. Hodně to celé zachraňují volnočasové aktivity - například já jsem se díky této hře "naučila" hrát kulečník. Díky, Romane :)
requested by: NearZoner
78.GTA IIIx
GTA III
70%
Adventura
Závodní
Střílečka
🚓🚓Hra, kterou jsem v dětství hrála jen kvůli ježdění autem :D GTA je klasika která nikdy nezklame, i když třetí díl je za mě slabší než San Andreas nebo Vice City. Pár misí bych teda nejradši vynechala, ale líbí se mi, že většinou jsou mise krátké stejně jako celá hra. Mínus dávám za velmi zlou postavu Cataliny!
77.Back 4 Bloodx
Back 4 Blood
75%
FPS
👨‍👩‍👧‍👦Jako milovnice L4D musím říci, že tahle hra je super. Jsou tu podobné mapy i systém boje. Vše je ale promakanější a v hezčím plášti. Hlavní mínusy jsou cena a náročné hledání parťáků do hry :/
76.Forza Horizon 5x
Forza Horizon 5
70%
Závodní
🚗Na auta nejsem, ani na závodění, ale tahle hra je bezva. Líbí se mi prostředí a custom skiny :D Taky je fajn, že si člověk může vybírat z různých druhů závodů, takže si každý najde co ho baví.
75.Riders Republicx
Riders Republic
85%
Závodní
🚴🏂Za mě nejlepší závodní hra, i když - moc jsem jich nehrála :D V RR je otevřený svět a rovnou několik sportů ve kterých se člověk může poměřovat s kamarády. Hra má skvělou atmosféru, zábavný gameplay a krásnou mapu! Je to skvělý relax i pokud nemáte náladu na tryhard. Doporučuji!
74.It Takes Twox
It Takes Two
90%
Adventura
Plošinovka
👪Nejlepší co-op hra na trhu! Dva manželé před rozvodem jsou proměněni na hadrové panáčky a společně se snaží zlomit kletbu. Hra je vtipná, každá lokace či schopnost originální a často vám vykouzlí úsměv na tváři.
73.The Dark Pictures: House of Ashesx
The Dark Pictures: House of Ashes
70%
Adventura
💀Prostředí za mě nic moc. Irák v roce 2003 a postavy vojáci, kteří byly vyslání na misi, která se zvrtla. Příběh není špatný a napětí je dost, je to dobře udělaná hra, ale za mě slabší než předchozí díl. Navíc u hlavní hrdinky mi vlasně ani nevadí že umřela.
72.The Dark Pictures: Little Hopex
The Dark Pictures: Little Hope
75%
Adventura
💀Hra je jako film, ve kterém se odehrává vše podle toho jak se v danou situaci člověk rozhodne. Příběh mě bavil a postavy byly dobře napsané. U některých by vám ani nevadilo kdyby umřeli a za jiné zas bojujete zuby nehty. Jsem pyšná, že jsem zamordovala pouze jednu :D
71.Controlx
Control
60%
Střílečka
Adventura
🎮Originální hra se zajímavým gameplayem - ale jen na pár hodin, potom jsem se začala nudit. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická ... vlastně všechny postavy ve hře. Příběh byl jednoduchý až nezajímavý. Ale prostředí hry a vizuál chválím.
requested by: Veena01
70.The Corridorx
The Corridor
77%
Nezávislá
Adventura
🖲️Velmi originální a vtipná hra. Více nemohu prozradit ... zahraj si to!
requested by: JsonKody
69.Far Cry 6x
Far Cry 6
69%
FPS
Adventura
🐊🐓Far Cry 6 jsem si strašně užila. Ani ne tak kvůli příběhu nebo misím, ale krásnému prostředí. Miluji prostředí Kuby a mapa v tomto FC za mě byla nejdokonalejší z celé série. Záporák, hlavní hrdina, příběh a mise nebyly nic extra, ale celkově hru doporučuji. Hratelnost je jako u všech dílů super.
68.Kena: Bridge of Spiritsx
Kena: Bridge of Spirits
75%
Adventura
Souls
🏹👿💣Hra je krásná a velmi, velmi zlá! 👿 Pokud se rozhodnete hrát Kenu na nejtežší obtížnost, slibuji že budete nadávat, hodně nadávat ;) Roztomilé příšerky jsou potom smrtící, jakoby utekly z Dark Souls. "Easy" je pro děti a "hard" vám zase natrhne zadnice.
requested by: ThaKrejzy
67.Death Strandingx
Death Stranding
92%
Adventura
Střílečka
📦👶💥Hra na kterou nikdy nezapomenete. Dodnes jsou dny, kdy si na hlavní postavu vzpomenu a mrzí mě že naše dobrodružství skončilo. Všechno to chození sem a tam, se občas zdá nekonečné, ale ten příběh a svět je takovým způsobem zvláštní a složitý, že to rozhodně stojí za to.
66.Demon's Soulsx
Demon's Souls
89%
RPG
Souls
🛡️🤕🗡️Podle mě nejlepší soulsovka. Z mnoha důvodů. Krása a různorodost bossů i lokací, úžasná haptická odezva ovladače a trochu nižší obtížnost bossfightů oproti Dark Souls xD
requested by: Danek94CZ
65.Chernobylitex
Chernobylite
65%
Adventura
Střílečka
Nezávislá
⚠️Auvajs! Hra dobrá, ale úplně něco jiného než jsem čekala. Je to spíše survival a stealth a má mnoho věcí, které by šly udělat jinak. Na můj vkus moc upovídaná a zbytečně natahovaná. Ovšem prostředí hry je krásně tajemné a realistické, což je velmi cenné plus.
64.Star Wars Jedi: Fallen Orderx
Star Wars Jedi: Fallen Order
92%
Adventura
Souls
⭐⚔️Toto bylo pro mě nečekané zamilování. Hra mi dle trailerů nepřišla zajímavá ale JE! HROZNĚ MOC! Druhá hra kterou jsem musela instantně dohrát 2x zasebou - podruhé rovnou na nejtěžší obtížnost! Ty mechaniky ve hře jsou dokonalé, každá planeta úžasná, hlavní postava je :Kreygasm: a ta hudba! ZKRÁTKA JI MILUJI! A i ty budeš, nevadí když nejsi fanda Star Wars!
requested by: honzik_2
63.Alien: Isolationx
Alien: Isolation
83%
Adventura
Hororovka
👽UŽ NIKDY! Za mě toto byl nejděsivější zážitek ever! Hra s neuvěřitelnou atmosférou. Alien se přizpůsobuje vašemu průchodu, je postupně chytřejší a odolnější, hnus že? Ráda bych zmínila i to že hra má neskutečné audio a dech i mrknutí aliena slyšíte krásně na míle daleko, tudíž jsem radši při průchodu ani nedýchala abych ho nevylekala. Pokud patříte mezi funily, radši to nezapínejte, najde si Vás jinak hned.
requested by: Koreek
62.Untitled Goose Gamex
Untitled Goose Game
70%
Logická
Nezávislá
🦆Krásná a roztomilá odreagovačka na pár hodin. Hrála jsem hru když spadly servery v ESO a neměla jsem co dělat se životem. Ze srandy jsem ji zapla, ale hra je tak zábavná, že jsem ji rovnou dohrála. Dokonce má v sobě i jednoduchý příběh s v tipným koncem.
61.Days Gonex
Days Gone
90%
Adventura
Hororovka
Survival
🏃‍ 🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻🏃🏻Nečekala jsem, že mě Days Gone bude tak moc bavit. Hlavní hrdina je sympaťák a příběh je krásně dojemný. Některé postavy Vás velmi naštvou, jiné velmi oslní. Moc se mi líbilo, že emoce, které postavy vyjadřovaly byly uvěřitelné a tím pádem jsem se do děje dost vžila. Ovládní je skvělé, intuitivní a hra není nijak náročná. Pouze hordy vám občas trochu zatopí.
requested by: Cakvy
60.Resident Evil 4x
Resident Evil 4
80%
Adventura
Hororovka
Survival
😒👩Tato hra mě příjemně překvapila. Jen to ovládání bylo bolestivé a za celou dobu hraní se na to nedalo zvyknout :D Jinak příběh jednoduchý, ale bavil mě a občas i rozesmál. Plusové body dávám samozřejmě i za Leona a za dokonalé řvaní slečny Ashley! Lokace a hádanky byly pretty good a myslím, že kromě ovládání bylo vše vpořádku.
59.Resident Evil Villagex
Resident Evil Village
98%
Adventura
Hororovka
Survival
🍄Moje láska! Po dohraní na normální obtížnost jsem ihned zapla druhý průchod na těžkou. To se mi u žádné hry zatím nestalo! Ty lokace! Ta atmosféra! Ten příběh! Miluji to vše! AŽ NA MIMINO! Mimino ne-e. Jinak za mě nejlepší díl RE - určitě se k němu ještě vrátím.
58.Cyberpunk 2077x
Cyberpunk 2077
80%
Střílečka
Závodní
🌃🌃Příběh je fakt zajímavý, vizuál ještě víc. Jen ta hratelnost, auvajs. Hra je plná bugů a velmi často mi ovládaní přišlo strašně nekomfortní. Jela jsem spíše melee build a hackování. Sekání bylo takové neuspokojující, hackování nešikovné a ze střelných zbraní jsem měla vždy divný pocit. Po několika hodinách jsem si ale zvykla a díky krásnému vizuálu a příběhu, který se mi líbíl musím tuto hru pochválit, i přes všechny bugy, které snad časem zmizí.
requested by: Levnerko
57.DOOM Eternalx
DOOM Eternal
85%
FPS
👹👹Nechapu. Nechapu, najeťáky, kteří tohle tempo zvládají. Nějakým způsobem jsem to protrpěla, ubylo vlasů, vyschly oči 😬 Po dohrání DLC vlasů už moc nezbylo 💀 Doom Ethernal je jízda, ze které ale pravděpodobně někde cestou zešílíte 😜 ...
56.DOOM 2016x
DOOM 2016
80%
FPS
👹Moje první setkání s DOOMEM. Zpočátku docela bolestivá zkušenost, která mě dost vyčerpala (a to jsem ještě něvěděla co mě čeká v Eternalu). Jelikož jsem pomalejší osoba, můj průchod hrou byl plný nadávek a nasranosti, což stejně nejspíš k takové hře sedí. Soudtrack mě ale po pár hodinách vtáhl takovým způsobem, že lebky démonů lítaly vzduchem. Zhruba v půlce hry jsem zvýšila obtížnost (hard), abych byla za drsňáka :)
requested by: Veena01
55.Kingdom Come Deliverencex
Kingdom Come Deliverence
90%
Adventura
RPG
Simulátor
🎲🎲🎲Popravdě mě tato hra bavila až na druhý průchod. Při prvním jsem po několika hodinách skončila, protože jsem čekala RPG podobné Zaklínači. Když mi bylo ale vysvětleno, že na hru se mám koukat spíše na realné zobrazení událostí v 15. století, hned se hra hraje jinak. Hra je velmi zábavná, úkoly jsou záživné a postraní aktivity možná ještě více. Díky KCD jsem se naučila hrát kostky a strávila u nich polovinu mého herního času :D Po dohrání jsem začala v batohu nosit kostky vlastní a vysvětlovala jsem je všem blízkým. Líbí se mi že hra působí velmi živě a jediný můj problém byly realistické souboje, naštěstí se získanou silou už potom nejsou takový problém.
requested by: Ironstrike97
54.Diablo IIIx
Diablo III
80%
Mlátička
RPG
🔥🔥Moje první setkání se sérií Diablo a velmi příjemné. Hrála jsem s kamarádem a i vám velmi doporučuji najít si nějakého parťáka. Hra je hnedka zábavnější, můžete si pomáhat při dungeonech nebo si vyměňovat itemy. Příběh je velmi zajímavý a hra má skvělou atmosféru. Hra je spíše relax než výzva. Pokud chceš ale průchod složitější, na druhý run ti to hra samozřejmě umožní, na to jsem ale už ale něměla :D
53.Until Dawnx
Until Dawn
88%
Adventura
🎥🔪Hororovka se studenty na chatě,ve které jsou jejich životy jen ve tvých rukách. Pokud neumíš střílet nebo jakkoliv hrát, nevadí, zde totiž pouze rozhoduješ o tom co jaká postava udělá. Atmosféra pro mě byla strašně silná, člověk se opravdu bojí zla které tam číhá a ještě víc o to že špatně rozhodne o osudu svých oblíbenců. Jsou zde také pasáže kdy se s ovladačem nesmíš ani pohnout a i to ti může pokazit průchod jako mně. Takže dávej bacha a ani nedýchej!
52.Dying Lightx
Dying Light
70%
Adventura
Střílečka
⚰️🏃‍Zombie parkour hra zní zajímavě, bohužel to nebylo úplně moje kafe. Nevyhovalo mi že hra spíše klade důraz na melee zbraně než na střelné, taky příběh mě tolik nezaujal a parkour mi nešel :D Hra je pro mě ale určitě nadprůměrná ale nenabídla mi úplně to co jsem očekávala. Více se mi líbila třeba hra Days Gone. Chybělo mi tam pár herních mechanik a mapa mi přišla občas hrozně zmatečná, možná jsem ale jen tele :D
requested by: Danek94cz
51.Far Cry Primalx
Far Cry Primal
50%
FPS
Adventura
💩Už nikdy o té hře nechci slyšet..nejen že se jedná vlastně o naskinovaný 4 díl, hra má strašně moc nudných částí a je skoro nemožné ji dohrát. Protože je moc těžká? ne...Po dokončení všech hlavních misí, které musíte získat stavěním domečků lidičkám ve vesnici, se vám ani neobjeví titulky. Proč? asi nemáte hotové vedlejší aktivity, třeba uloveného mamuta. To že je to povinné se samozřejmě dozvíte náhodou na internetu protože hra vám to neřekne. Příběh je nezajímavý, některé úkoly mě budou spíše sraly a nudily, vedlejší aktivity mě vůbec nelákaly a souboje byly zklamání taky. Pro nadšence této doby to zajímavé něčím být může ale zda to stojí za dohrání? spíše ne.
requested by: Perma_Terka
50.Devil May Cry 5x
Devil May Cry 5
75%
Mlátička
😈Mlátička při které se zastavíš a umřeš, tudíž jsem si před každým hraním protáhla zápěstí a prsty na rukou a stejně jsem je po několika lvlech měla odrovnané. Prostředí pekla a zničeného města je pekné a postavy ve hře ještě hezčí. Combíčka mě teda velmi vyčerpávaly ale hra má dobré tempo které vás nutí nezastavovat. Nejradši jsem hrála za pana V u kterého bylo nejméně zbraní a kombinací a dokonce měl poskoky, kteří dělali práci za něj. Jedná se o pátý díl tak hlavně nebuďte hloupý jako já a začněte dřívějšími díly. PS: hra obsahuje velmi auvajs Danteho moment, buďte na to připravení:D
requested by: Levnerko
49.Hellblade: Senua's Sacrificex
Hellblade: Senua's Sacrifice
85%
Adventura
Mlátička
Nezávislá
❤️‍🔥Strašně originální hra-námět. Jedná se o hru která ve fantasy světě znázorňuje nemoc zvanou "psychóza". Hra byla vytvořena za pomoci odborníků na nemoc a lidí kteří nemocí trpí a ukázuje vám svět očima nemocného člověka. Celou hrou vás provází hlasy, které má hlavní postava v hlavě, radí vám, pomlouvají vás, snaží se vás potopit nebo vám připomínají vaše životní chyby. Uchvátilo mě že tyto hlasy byly nahrány podobně jako ASMR (closeup našeptávání), takže jestli máte sluchátka začnete z toho šílet i vy sami. Zážitek to je pro mě určitě nezapomenutelný.
requested by: ThaKrejzy, Koreek
48.Red Dead Redemption IIx
Red Dead Redemption II
99%
Adventura
RPG
🤠🐴Této hře nejde skoro nic vytknout. U žádné hry/filmu jsem nebrečela jako tady. Hlavní postava je perfektní, zasazení je úchvatné, hratelnost je bombastická a zábavná, příběh srcervoucí! Ale bohužel až od půlky hry. Celková doba gameplaye se může vyšplhat až na 60-80 hodin a já jsem při prvním průchodu nevydržela déle jak patnáct. Rozjezd je velmi pomalý a mrzí mě že hodně lidí to může odradit. Slibuji vám ale, že vydržet stojí za to a hra se stane vaší srdcovou záležitostí!
47.GTA Vice Cityx
GTA Vice City
85%
Adventura
Závodní
Střílečka
🚓🏩Tommy je drsňák, moc toho nenamluví a humorem obdařen jako CJ nebyl. Hru miluji ale díky atmosféře, vizuálu či hudbě která ve hře je. Příběh byl slabší a systém misí alá šetři prachy pro content není úplně můj šálek kávy. Jsou tady ale lepší mise s vrtulníčkem jak v SA! 😅
46.GTA San Andreasx
GTA San Andreas
90%
Adventura
Závodní
Střílečka
🚔🚲Stará hra co nikdy neomrzí! Jako malá jsem hrávala GTA pouze stylem "Jů hele auto! Jdu jezdit!" a netušila jsem o jaký poklad se jedná. San Andreas je určitě nejlepší a nejvtipnější díl celé série. V několika momentech jsem řvala smíchy - občas ale i vztekem! Kdyby se vynechali letecké mise, byla bych hned spokojenější!
45.Detroit: Become Humanx
Detroit: Become Human
90%
Adventura
Logická
👨‍🎤Mistrovské dílo! Pokud jsi jako já nerozhodný člověk, tahle hra tě vytrénuje. Jde tu pouze o tvoje rozhodování a zda ti přežijou postavy nebo celé město je pouze na tobě. S mým koncem jsem byla vcelku spokojená kdybych nepokazila ty příšerné time eventy!
44.Dishonoredx
Dishonored
80%
Adventura
RPG
🐭Neumíš stealth? F5 a F9 budou tví nejlepší kámoši. Hra má zajímavý, místy překvapivý příběh a krásně temnou atmosféru.
requested by: Danek94CZ
43.Ghostrunnerx
Ghostrunner
75%
Plošinovka
Střílečka
👻Myslíš si, že nejsi nervák? Zkus si zahrát Ghostrunnera a uvidíme 😉
42.Metro Exodusx
Metro Exodus
80%
FPS
🚇K tomuto asi jen: neopakujte moji chybu, že jsem začala rovnou třetím dílem a věřím že si tu hru oblíbíte. Celkově mě hra překvapila realistickým gameplayem.
requested by: NearZoner
41.Dark Souls 3x
Dark Souls 3
83%
RPG
Souls
⚔️🔥Oh ano! Můj největší životní úspech. Pokud se toho bojíš, neboj ... po pár hodinách to budeš fetovat. (safeword Ember;)
40.Wolfenstein II: The New Colossusx
Wolfenstein II: The New Colossus
73%
FPS
⚡⚡Hodně drsný! Při několika scénách si budeš říkat “What the fu…”. Třeba až před tebou Führer usne ve vlastních zvratkách nebo kdyz ti uříznou a pak ti . Enjoy!
requested by: JsonKody
39.The Elder Scrolls V: Skyrimx
The Elder Scrolls V: Skyrim
82%
RPG
🐉🐲Hra, která nudně pouze vypadá. Dost jsem ji podcenila. Hlavní příběh je dost krátký. Gameplay je spíše než na něm postaven na prozkoumávání světa a na vedlejších úkolech, kterých jsou ve hře stovky.
38.Mafia: Definitive Editionx
Mafia: Definitive Edition
93%
Adventura
Střílečka
Závodní
👮Tak tohle bylo super! Doporučuji si ale nejdříve zahrát původní verzi. Tato vám děj ještě rozšíří, což je super. Ani minutu jsem se nenudila.
37.Resident Evil 3x
Resident Evil 3
70%
Hororovka
Survival
🎃Jak rychle hra začne, tak rychle zase skončí. Smutně krátký, předvídatelný příběh. Škoda 😐
requested by: NearZoner
36.Ghost of Tsushimax
Ghost of Tsushima
97%
Adventura
RPG
🗻DOKONALOST! Tahle hra nemá žádnou chybu. Nejzábavnejší bojový systém! Skvělý příběh! A ta krajina? 😍
35.The Last of Us IIx
The Last of Us II
99%
Adventura
Survival
😭WTF? Co to je?! Emoce jako kdybyste jeli na horské dráze a zároveň koukali na Shindlerův seznam. U žádné hry jsem nikdy nebrečela. Kromě jedné. OPRAVA: teď už u dvou .. ehm .. RedDeadII
requested by: Croofy7
34.Alan Wakex
Alan Wake
69%
Adventura
Hororovka
🔋🔦Má to něco do sebe ALE - po hodinách bezcílného běhání s baterkou už doslova brečíte, aby tam už bylo něco z příběhu. Zážitek asi jako kdyby jste meli snist malou porci uzasneho jidla a pak tři pecny suchého chleba ... a tak pořád dokola.
requested by: Koreek
33.Shadow of the Tomb Raiderx
Shadow of the Tomb Raider
82%
Adventura
👥Rozhodně nejzajímavější díl z celé série. Příběh dává smysl, Lara méně piští a brečí. Podle mě super!
32.Far Cry 5x
Far Cry 5
80%
FPS
Adventura
☁️👼⛅Hra o hipsterovi, co si myslí že je Bůh. Je zábavnejší jak předešlý díl a má zajímavější příbeh. Napište mi ale, až tu hru projdete pouze s pistolkou jako já! BIG FLEX 😅
requested by: Gollfy
31.Resident Evil 7x
Resident Evil 7
90%
Hororovka
Survival
Hororovka, která stojí za to! A to jsem človek co se bojí jít večer na záchod! Takže konec výmluv mazej zachránit svoji skvělou přítelkyni.
requested by: NearZoner
30.The Wolf Among Usx
The Wolf Among Us
55%
Adventura
🐺Hra o nejznámějších pohádkách, které nejsou zas tak pohádkové. Hrajete za Vlka z Karkulky a řešíte vraždy pohádkových postav. Nápad zajímavý, ale provedení pokulhává. Bohužel.
29.Heavy Rainx
Heavy Rain
70%
Adventura
🌧️🌧️Hra mi byla vychválena, ale abych řekla pravdu, zas tolik mě nedostala. Main story je dojemné, ale pokud jste tele, rozsype se vám jako domeček z karet :(
28.The Evil Within 2x
The Evil Within 2
88%
Adventura
Střílečka
Hororovka
💀Pro mě veliké překvapení. Střílení je zábavné, hledání hnusáků taky. A příběh super, co víc si přát?
27.Papers, Pleasex
Papers, Please
80%
Logická
Simulátor
Nezávislá
📝Super hra. Vvypadá tak snadně. No řekněme že po pár hodinách hraní ti mrtvá tchýně a nemocný syn budou připadat jako celkem dobrej kompromis 😅
26.Trine 4x
Trine 4
60%
Plošinovka
⚗️Trine 4 je kouzelná hra. Doporučuji ji ale hrát s přáteli v co-opu - alespoň ve dvou, pak je to skvělá řež a zábava.
25.Outlastx
Outlast
2%
Hororovka
😱STOP - ANI TO NEZKOUŠEJ ZAPÍNAT! A jestli tě moje varování neodradilo, doporucuji: jas na 100% a Pampers Premium Care 1 Newborn pleny (78ks).
24.Firewatchx
Firewatch
77%
Adventura
Nezávislá
🔥Hra jako žádná jiná. Velmi jedinečný vizuál i příběh. Chvílemi mi ale přišla zbytecně zdlouhavá.
23.GRISx
GRIS
82%
Plošinovka
Nezávislá
👩Za mě nejkrásnější skákačka, kterou jsem kdy viděla. Zábavná hratelnost a nádherné prostředí. Úrovně rozdělené po barvách, roztomilí kamarádíčci, dojemný příbeh. To vše tato hra má.
22.INSIDEx
INSIDE
72%
Adventura
Logická
Nezávislá
😶Jako nástupce je Inside Limbu podobé, ale propracovanější, delší a smutnější.
21.LIMBOx
LIMBO
70%
Adventura
Logická
Nezávislá
😬Moc pěkná atmosférická hra. I když se ve hře neřekne jediné slovo, každý pochopí o čem to je.
20.BioShock Infinitex
BioShock Infinite
70%
FPS
Adventura
🗽Zajímavý gameplay, zajímavý příbeh. V půlce jsem si ale bohužel přála, aby to už skončilo. Trochu zklamání - čekala jsem víc.
19.Mafiax
Mafia
80%
Adventura
Střílečka
Závodní
🚬💎Mafia je skvělá. Na její průchod nikdy nezapomenu. Teď se musím omluvit všem srdcařům, ale já jakožto zoomer jsem si více užila remake verzi.
18.Crysis 3x
Crysis 3
50%
FPS
👾Crysis 3 má perfektní multiplayer, ale slabší příbeh v singleplayeru. Pokud jseš kovanej pařan FPSek bude se ti asi líbit, ale pro mě to úplně nebylo.
requested by: JsonKody
17.Life is Strangex
Life is Strange
50%
Adventura
RPG
🕒Life is Strange mi bohužel vůbec nesedlo. Tempo je velmi pomalé, bez akce a příbeh mě moc nezaujal.
16.Portal 2x
Portal 2
65%
Plošinovka
Logická
🕳️Velmi chytrá hra pro chytré hráče. Proto byla pro mě spíše utrpení 😅 Ale musím ocenit velmi kvalitně zpracovaný příběh a celkový "feeling" ze hry.
requested by: JsonKody
15.Mafia IIx
Mafia II
90%
Adventura
Závodní
Střílečka
🕵️Vito! Mafia II je velmi kvalitní pařba z mafiánského prostředí, lepší nenajdeš! Více říkat netřeba. Spíše by mě zajímalo, kdo by chtěl za kámoše Joea?!
14.A Plague Tale: Innocencex
A Plague Tale: Innocence
96%
Adventura
Nezávislá
🐀🐭🐁Dokonalá “pohádková” hra. Tahle hra určitě každého chytne za srdce. Prostředí je odporně krásné a skvělý příběh všechen ten hnus vyrovnává. Tak přestaň číst a mazej zachránit brášku Huga!
13.Resident Evil 2x
Resident Evil 2
89%
Hororovka
Survival
💊☂️Jednou si budeš připadat jako nejvetší badass, jindy budeš brečet ať už to skončí. Příběh obou hlavních postav je vyprávěn ve dvou propletených dějových linkách, takže pro real-ending musíte dohrát obě. Enjoy! Přeju pevný nervy.
requested by: JsonKody
12.God of Warx
God of War
95%
Adventura
Mlátička
💪😡Pro mě první setkání s Kratosem, a totálně mě dostalo. Ta hratelnost! Dle mého je to jedna z nejzábavnějších her co znám. Příběh je skvělý, krajiny dechberoucí a zabíjení se jentak neomrzí. Určitě se nebudeš nudit!
11.Uncharted Lost Legacyx
Uncharted Lost Legacy
70%
Adventura
🤠Nádherná krajina. To je jediné co si vybavím z hraní tohohle kratšího titulu. Příběh má šest hodin a takže je to spíše takový dezert pro Uncharted fanoušky.
10.South Park: The Stick of Truthx
South Park: The Stick of Truth
88%
Adventura
RPG
😆Jestli miluješ South Park budeš milovat i tuto hru. SoT má skvělej soubojovej systém - zábavnej a dostatečně jednoduchej. Ale největší plus hry je rozhodně humor! Totální vtipnej RPG nářez :D
9.GTA Vx
GTA V
80%
Adventura
Závodní
Střílečka
🤑 Příběh GTA V je fajn, ale druhý den na něj zapomeneš. Sranda spíš začíná po splnění příběhové linky nebo v Multiplayeru. Pokud máš rád spoustu volnosti a možností, bude to pro tebe dokonalá hra.
8.Uncharted 4x
Uncharted 4
94%
Adventura
🤠Za mě je Uncharted 4 lepší, domyšlenejší a hezčí Tomb Raider. Nathan Drake sice nemá postavu jako Lara, ale ten příběh stojí za to! Určitě vás chytne za srdíčko. Vřele doporučuji ;)
7.Rise of the Tomb Raiderx
Rise of the Tomb Raider
70%
Adventura
👿Nudnější příběh, nudnější Lara, nudnější lokace. Ale pořád to dokáže být místy zábavné. Tvář a kopečky Lary jsou ale trochu hezčí než posledně, takže to nakonec nebude tak zlé ;)
6.Tomb Raiderx
Tomb Raider
75%
Adventura
😈Lařiny kopečky jsou pěkné a dokonce i gameplay je good. Lara mě svojí uřvaností sice občas otravovala, ale příběh má pár skvělých momentů co stojí za to prožít. A hraje se to jedna báseň.
5.Last of Usx
Last of Us
96%
Adventura
😍Jedna z nejdokonalejších her co kdy spatřila světlo světa! Postavy i příběh si jednoduše musí zamilovat každý, kdo má srdce na správném místě. Druhý díl je za mě ještě lepší. Na PS je to MUST PLAY!
4.Far Cry 4x
Far Cry 4
75%
FPS
Adventura
😟Oproti předchozímu dílu je čtyřka o dost slabší, příběh nemastnej neslanej a jenom lehce vylepšená hratelnost. Jestli ti ale stačí obstojná řežba, bez kdovíjak srdceryvného příběhu, je to fajn odpočinková záležitost.
3.Far Cry 3x
Far Cry 3
93%
FPS
Adventura
😅Úžasná střílečka s příběhem, kterej tě dojme až k slzám? To je Far Cry 3! A má naprosto dokonalej soundtrack.
requested by: JsonKody
2.Witcher 3x
Witcher 3
99%
Adventura
RPG
😀Witcher 3 je perfektní hra - dokonalý svět, postavy i příběh. Nejlepší fantasy hra, kterou si mužeš zahrát. TOP!
requested by: Danek94CZ
1.Witcher 2x
Witcher 2
90%
Adventura
RPG
🙂Na doporučení od bráchy. Moje seznámení se světem zaklínače. Trošku slabší než trojka, ale zase lepší jak první díl.
requested by: JsonKody

Testuji emouty v textu ...

bekiSmile SmilebekiNerd NerdbekiLurk LurkbekiKek KekbekiPog PogbekiSure SurebekiPray PraybekiChamp ChampbekiMald MaldbekiMeh MehbekiDementos DementosbekiDiosMios bekiDiosbekiCmon CmonbekiOk OkbekiStar StarbekiStare StarecatJAM JAMbekiPls PlspogTasty Tastyoooo OoooLUL lulKEKLEO kekleoKEKW kekwbekiBlankies BlankiesbekiMlady MladybekiAha AhabekiClown ClownbekiCoze CozebekiKona KonabekiRagey RageybekiSleeper SleeperbekiTired TiredbekiWeirdo WeirdoClap clapandullHello andull_helloshilLove shil_loveshilEZY shil_EZY